Migros Ticaret A.Ş. 24.07.2017 itibariyle; 1.829.410 m² kapalı alana sahip, 1604 Migros ve 42 Macrocenter olmak üzere yurtiçinde 73 ilde 1646 mağaza; yurtdışında ise 37 Ramstore ile toplamda 1683 mağazayla hizmet vermektedir.
       
 
Migros
"Size İyi Gelecek"
Perakende sektörünün öncüsü Migros, 7 coğrafi bölgedeki  73 ilde yer alan mağazalarıyla keyifli alışverişin,yenilikçiliğin ve kalitenin adresidir. Migros, “İyi Gelecek” mottosu ile; iyi tarım, iyi et ve en iyi kalitede ürünleri, en bol çeşit ve en uygun fiyatlarla güler yüzlü hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerine sunmaktadır. Migros, gelişen perakende sektörü standartlarını göz önünde bulundurarak sürekli yenilikçilik felsefesini ilke edinmiştir ve sektör standartlarını geliştiren uygulamaları ile müşterilerine farklı alışveriş deneyimleri sunmaktadır.
1604 Mağaza
610 M-JET 563 M 302 MM 106 MMM 23 5M
73 il
1.702.661 m²
Son Açılan Mağaza:
MJet Maltepe Yalı Mahallesi                                                                                                                                                                                     
icon_migros
Macrocenter
"Kutlamaya Değer"
Macrocenter, ayrıcalıklı ürün portföyü, yüksek standartlarda sunduğu müşteri hizmetleri ve özel mağaza tasarımıyla Türkiye’nin seçkin süpermarket zinciridir. Müşterilerinin yaşam tarzı ve tercihlerine özel, Avrupa’nın ve dünyanın en ayrıcalıklı lezzetlerinin yanı sıra Anadolu’ya özgü tatları da sunan Macrocenter, beklentileri aşan hizmet kalitesi ile yaptığı her işe tutku ile imza atmaktadır.
42 mağaza
5 il
50.105 m²
Son Açılan Mağaza:
Podyumpark Bursa MacroCenter                                                                                                                                                                                             
Ramstore
"Dünyaya Açılan Keyifli Alışveriş"
Türk perakende sektörünün öncüsü Migros, Kazakistan ve Makedonya’da toplam 37 mağazayla hizmet vermektedir. Ramstore, Türk ürünlerini dünyaya tanıtırken, yurt dışına keyifli alışveriş ihraç etmektedir. Ramstore’lar, mevcut ülkelerde yaygınlaşırken gelecekte yeni ülkelerde de yatırım yapılması hedeflenmektedir.
37 Mağaza
2 Ülke
76.147 m²
Son Açılan Mağaza:
Ramstore Orbita Almaty                                                                                                                  


 
Migros Sanal Market
"Netten, Cepten, Tabletten"
1997 yılından bu yana hizmet sunan Migros Sanal Market, Türkiye’nin öncü, en büyük ve yaygın gıda e-ticaret sitesidir. Migros Sanal Market Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bodrum, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Fethiye, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Malatya, Marmaris, Mersin, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Trabzon’da alışveriş imkanı sağlamakta ve ürünleri müşterilerinin kapılarına teslim etmektedir. Migros Sanal Market netten, cepten, tabletten sipariş verme olanağı sağlarken, “Geçerken Al” ve “İşinize Gelsin” uygulamaları ile de alışverişi kolay ve eğlenceli bir hale getirmektedir. Migros Sanal Market, elektronik ticarette de gıda perakendeciliğinin önemli bir adresidir.    

Migros Elektronik ( http://www.migroselektronik.com ) Türkiye'nin online elektronik alışveriş sitesi! Bilgisayar, Cep Telefonu, TV, Küçük Ev Aletleri ve daha fazlası Migros güvencesiyle kapınızda!  

 
Designed by Dreams&Bytes