Migros Ticaret A.Ş. 25.04.2017 itibariyle; 1.804.605 m² kapalı alana sahip, 1560 Migros ve 40 Macro Center olmak üzere yurtiçinde 73 ilde 1600 mağaza; yurtdışında ise 39 Ramstore ile toplamda 1639 mağazayla hizmet vermektedir.
       
 
Migros
"Size İyi Gelecek"
Perakende sektörünün öncüsü Migros, 7 coğrafi bölgedeki  73 ilde yer alan mağazalarıyla keyifli alışverişin,yenilikçiliğin ve kalitenin adresidir. Migros, “İyi Gelecek” mottosu ile; iyi tarım, iyi et ve en iyi kalitede ürünleri, en bol çeşit ve en uygun fiyatlarla güler yüzlü hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerine sunmaktadır. Migros, gelişen perakende sektörü standartlarını göz önünde bulundurarak sürekli yenilikçilik felsefesini ilke edinmiştir ve sektör standartlarını geliştiren uygulamaları ile müşterilerine farklı alışveriş deneyimleri sunmaktadır.
1560 Mağaza
592 M-JET 541 M 299 MM 105 MMM 23 5M
73 il
1.669.968 m²
Son Açılan Mağaza:
Setur Marina Antalya M Migros                                                                                                                                                                                     
icon_migros
Macrocenter
"Kutlamaya Değer"
Macrocenter, ayrıcalıklı ürün portföyü, yüksek standartlarda sunduğu müşteri hizmetleri ve özel mağaza tasarımıyla Türkiye’nin seçkin süpermarket zinciridir. Müşterilerinin yaşam tarzı ve tercihlerine özel, Avrupa’nın ve dünyanın en ayrıcalıklı lezzetlerinin yanı sıra Anadolu’ya özgü tatları da sunan Macrocenter, beklentileri aşan hizmet kalitesi ile yaptığı her işe tutku ile imza atmaktadır.
40 mağaza
5 il
48.852 m²
Son Açılan Mağaza:
Acıbadem Macrocenter İstanbul                                                                                                                                                                                             
Ramstore
"Dünyaya Açılan Keyifli Alışveriş"
Türk perakende sektörünün öncüsü Migros, Kazakistan ve Makedonya’da toplam 39 mağazayla hizmet vermektedir. Ramstore, Türk ürünlerini dünyaya tanıtırken, yurt dışına keyifli alışveriş ihraç etmektedir. Ramstore’lar, mevcut ülkelerde yaygınlaşırken gelecekte yeni ülkelerde de yatırım yapılması hedeflenmektedir.
39 Mağaza
2 Ülke
85.785 m²
Son Açılan Mağaza:
Ramstore Mega Silkway AVM Astana                                                                                                                  


 
Migros Sanal Market
"Netten, Cepten, Tabletten"
1997 yılından bu yana hizmet sunan Migros Sanal Market, Türkiye’nin öncü, en büyük ve yaygın gıda e-ticaret sitesidir. Migros Sanal Market Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bodrum, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Fethiye, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Malatya, Marmaris, Mersin, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Trabzon’da alışveriş imkanı sağlamakta ve ürünleri müşterilerinin kapılarına teslim etmektedir. Migros Sanal Market netten, cepten, tabletten sipariş verme olanağı sağlarken, “Geçerken Al” ve “İşinize Gelsin” uygulamaları ile de alışverişi kolay ve eğlenceli bir hale getirmektedir. Migros Sanal Market, elektronik ticarette de gıda perakendeciliğinin önemli bir adresidir.    

Migros Elektronik ( http://www.migroselektronik.com ) Türkiye'nin online elektronik alışveriş sitesi! Bilgisayar, Cep Telefonu, TV, Küçük Ev Aletleri ve daha fazlası Migros güvencesiyle kapınızda!  

 
Designed by Dreams&Bytes