Migros Ticaret A.Ş.04.07.2018 itibariyle  2.395.915m² kapalı alana sahip, 1764 Migros, 161 Kipa ve 51 Macrocenter olmak üzere yurtiçinde 81 ilde 1976 mağaza; yurtdışında ise 41 Ramstore ile toplamda 2017 mağazayla hizmet vermektedir.
       
 
Migros

Perakende sektörünün öncüsü Migros, 7 coğrafi bölgedeki 81 ilde yer alan mağazalarıyla keyifli alışverişin,yenilikçiliğin ve kalitenin adresidir. Migros en iyi kalitede ürünleri, en bol çeşit ve en uygun fiyatlarla güler yüzlü hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerine sunmaktadır. Migros, gelişen perakende sektörü standartlarını göz önünde bulundurarak sürekli yenilikçilik felsefesini ilke edinmiştir ve sektör standartlarını geliştiren uygulamaları ile müşterilerine farklı alışveriş deneyimleri sunmaktadır.

1764 Mağaza
680 M-JET 613 M 335 MM 113 MMM 23 5M
81 İl
1.821.870 m²
Son Açılan Mağaza:
Birlik Mah. Ankara M Migros 
icon_migros
Macrocenter
"Kutlamaya Değer"
Macrocenter, ayrıcalıklı ürün portföyü, yüksek standartlarda sunduğu müşteri hizmetleri ve özel mağaza tasarımıyla Türkiye’nin seçkin süpermarket zinciridir. Müşterilerinin yaşam tarzı ve tercihlerine özel, Avrupa’nın ve dünyanın en ayrıcalıklı lezzetlerinin yanı sıra Anadolu’ya özgü tatları da sunan Macrocenter, beklentileri aşan hizmet kalitesi ile yaptığı her işe tutku ile imza atmaktadır.

51 Mağaza
6 İl
56.716 m²
Son Açılan Mağaza:
Midtown AVM Bodrum Macrocenter             
Kipa
Kipa 1992 yılında İzmir’de kurulmuş, 01 Mart 2017’de çoğunluk hisselerinin Migros tarafından devralınmasıyla birlikte Migros Ticaret A.Ş. bünyesi altında hizmet vermeye başlamıştır. Migros’a bağlı ayrı bir Şirket olarak ağırlıklı Ege Bölgesinde faaliyet göstermeye devam eden Kipa, bölgesel perakende bilgisini Migros’un sektörel tecrübesi, operasyonel hız ve verimliliğiyle güçlendirmekte, 20 şehirdeki mağazalarıyla müşterilerine kaliteli ürünler ve uygun fiyatlar ile keyifli alışveriş deneyimi sunmaktadır.

161 Mağaza
20 İl
440.059 m²
Son Açılan Mağaza:
Kipa Urla İskele                                                                                                                                                                                     
icon_kipa
Ramstore
"Dünyaya Açılan Keyifli Alışveriş"
Türk perakende sektörünün öncüsü Migros, Kazakistan ve Makedonya’da toplam 41 mağazayla hizmet vermektedir. Ramstore, Türk ürünlerini dünyaya tanıtırken, yurt dışına keyifli alışveriş ihraç etmektedir. Ramstore’lar, mevcut ülkelerde yaygınlaşırken gelecekte yeni ülkelerde de yatırım yapılması hedeflenmektedir.

41 Mağaza
2 Ülke
77.270 m²
Son Açılan Mağaza:
Sever Ramstore                                                                                                                  


 
Migros Sanal Market
"Netten, Cepten, Tabletten"
1997 yılından bu yana hizmet sunan Migros Sanal Market, Türkiye’nin öncü, en büyük ve yaygın gıda e-ticaret sitesidir. Migros Sanal Market Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş,Kayseri, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Trabzon’da alışveriş imkanı sağlamakta ve ürünleri müşterilerinin kapılarına teslim etmektedir. Migros Sanal Market netten, cepten, tabletten sipariş verme olanağı sağlarken, “Geçerken Al” ve “İşinize Gelsin” uygulamaları ile de alışverişi kolay ve eğlenceli bir hale getirmektedir. Migros Sanal Market, elektronik ticarette de gıda perakendeciliğinin önemli bir adresidir.

Migros Elektronik ( http://www.migroselektronik.com ) Türkiye'nin online elektronik alışveriş sitesi! Bilgisayar, Cep Telefonu, TV, Küçük Ev Aletleri ve daha fazlası Migros güvencesiyle kapınızda!